Vysvědčení a stres

Čau, s blížícím se vysvědčením u mě přibývá stres a deprese. Mám ve škole špatné známky a bojím se na odezvu rodičů. Strašně jsem se zhoršila, učivo je čím dál víc těžké a já se bojím. Několikrát jsem si chtěla známku opravit, ale je toho tolik že se to nedá ani naučit. Nevím co mám dělat, poraďte.
Žena, Celkem 9 příspěvků na Poraď.cz. 09.12.2008 15:57
Copak tvoji rodičové neprohlíží tvou žákovskou, popř. studijní průkaz? Možná ani nevíš, že vlastně se špatnym vysvědčenim počítají. Pokud ne, jednou se to stejně dozvědí, tak se snima o tam začni nějak nenápadně bavit a pokud se moc neučíš, tak se postarej o to, aby rodiče měli dojem, že se fakt snažíš, protože určitě budou mírnější, když si budou myslet, že ses fakt snažila a prostě na to nemáš, než kdyby si mysleli, že na to máš, ale jsi jen líná a flákáš se. A pokud sis chceš známky fakt vylepšit, tak se nemusíš všechno biflovat je ze sešitu. Když tomu obětuješ trochu času, pročteš si o tématu něco třeba v knihovně, projedeš si články na netu a poprosíš o pomoc někoho, třeba na fóru, tak ti to do hlavy půjde lépe. Vim že už je po pololetnim, ale třeba budeš mít stejný problém i v červnu ;)
Žena, Celkem 9 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Kiki (neregistrovaný uživatel)
Kiki
Pokud máš špatné známky nebraň se tomu.Každý den se něco málo nauč.Když tě tvoji rodiče nutí hned po škole se učit až do večera, jednoduše jim řekni jestli by ses nemohla učit tak 2 nebo 3 hodiny.V 1. pololetí se ani tak učit nemusíš , ale v 2. už hodně jo bude se rozhodovat o tvých známkách na vysvědčení.Pokud ti to tento rok nevyšlo a nedají a se tvé známky už opravit řekni rodičům, že se další rok polepšíš.Nebo nejlépe ať si tento vzkaz přečtou sami.
simča (neregistrovaný uživatel)
simča
Pokud máš velké problemy z učenim tak
řekni učitelovi nebo učietelce či by těto po škole naučila.
To ti alespoň trochu pomuže viš co ja sem měla také potiže ale jak sem to udělala co sem ti teď´napsala tak mi to pomohlo a měla jsem samé jedničky
angel (neregistrovaný uživatel)
angel
7.a dostala jsem 4 4 a nejde mi dějepi,metika,fyzika,jazyk český dělám vše ale nejde to
Anonym (neregistrovaný uživatel)
No, Anetko, možná by ses měla na chvíli vyprdnout na přítele a na orální sexy, a jít se pořádně učit. Chce to klid na učení. Máš? Jestli ne, zajisti si ho.