střední škola

Mám problém se školou, je mi 19 let a stále se nemůžu dostat do 4 ročníku. Jeden učitel nás hrozně ničí a propadá tam polovina třídy...nevím co mám dělat jsem ve třetím ročníku druhý rok a pořád nic. Už mě nebaví se učit ani nevěřím tomu že něco ještě někdy dokážu. Uvažuju že půjdu na jinou školu ale musel bych začít minimálně od 2 ročníku. Jsem z toho na dně.
Muž, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. 02.06.2010 13:56
Denisa (neregistrovaný uživatel)
Denisa
Ahoj Vincente,to Tě uplně zničí zůstavat tam kde to nemá ani zbytek naděje..odejdi, nepočítej roky,tam kde Tě to bude bavit Ti to uteče rychleji,poznáš nové lidi a na zakomplexovanýho učitele zapomeneš.Nebo můžeš zkusit poslední možnost a to jít rovnou za ředitelem/-lkou a zeptat se slušně,že máte problém s učitelem a jeho hodnocení se Ti zdá neadekvátní.Pokud chceš pomoc s formulací vět,nebo psanou formou emailu..tak Ti rada pomůžu,ale napiš mi více informací.
Můj email:d.deni.sa@seznam.cz
Vedení školy o tom ví, ale bohužel se s tím zatím nic neděje, já už stejně mám nálepku záškoláka protože tam často nebývám právě z toho důvodu že je pro mě pobyt v téhle škole utrpením. Lidi mě hážou do jednoho pytle s hlupáky. A to jsem do druhého ročníku míval 4 nejlepší prospěch ve třídě. Klukům co jsou daleko hloupější než já jsem pro smích a jen sleduju jak dostávají maturitní vysvědčení. Jen sedím doma přibírám na váze, díky krizi jsem přišel i o brigády takže jsem zadlužený, přátelství s mým nejlepším kamarádem se taky nějak pokazilo. Nikdy by mě nenapadlo že takhle skončím.
Muž, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Honza (neregistrovaný uživatel)
Honza
Vincente odkud jsi?
Z jakého města?

Jestli z prahy tak bychom mohli zajít ven na pokec, mám také v životě problémy tak můžeme někde pokecat ne nutně jen o nich.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
Denisa (neregistrovaný uživatel)
Denisa
Povrchní okolí plné zášti a závisti,to je dlouhé téma,bohůžel:(..Úsměvem je zabiješ,jelikož ho nečekají a taky tím pomůžeš sobě..hlavně mi slib že se takhle nevzdáš prosím:)..Hlavu vzhůru,musíš si věřit! Sebevědomý člověk je základní krok k úspěchu..vzpomeň si na druhák,jak Ti to šlo a zvládneš to znova Vincente!Poznals falešné přátelství a tvá situace je skličujicí,ale věř mi že na tohle budeš vzpomínat a posílí Tě to do budoucna.
Důležitá informace!Ty jsi ještě neskončil,takže nedávej hlavu katovi dobrovolně..Jestli jsi z Prahy,můžu Ti sehnat brigádu,tak mi pošli kontaktní číslo(na email) a nějak to vymyslíme,neboj..Ráda Ti pomůžu zatím ahoj a nestyď se a ozvy se i kdyby jsi z Prahy nebyl..pokud Ti nevadí opustit hnízdo domova:)zatím ahoj
august brumbál (neregistrovaný uživatel)
august brumbál
vincente tak se na to vyser a jak to budeš vědět že jdeš jinam tak za ním zajdi a jednu mu flakni možná že se vzpamatuje ale někdo to musí udělat