Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

střední škola

Mám problém se školou, je mi 19 let a stále se nemůžu dostat do 4 ročníku. Jeden učitel nás hrozně ničí a propadá tam polovina třídy...nevím co mám dělat jsem ve třetím ročníku druhý rok a pořád nic. Už mě nebaví se učit ani nevěřím tomu že něco ještě někdy dokážu. Uvažuju že půjdu na jinou školu ale musel bych začít minimálně od 2 ročníku. Jsem z toho na dně.
Muž, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. 02.06.2010 13:56
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Denisa (neregistrovaný uživatel)
Denisa
Ahoj Vincente,to Tě uplně zničí zůstavat tam kde to nemá ani zbytek naděje..odejdi, nepočítej roky,tam kde Tě to bude bavit Ti to uteče rychleji,poznáš nové lidi a na zakomplexovanýho učitele zapomeneš.Nebo můžeš zkusit poslední možnost a to jít rovnou za ředitelem/-lkou a zeptat se slušně,že máte problém s učitelem a jeho hodnocení se Ti zdá neadekvátní.Pokud chceš pomoc s formulací vět,nebo psanou formou emailu..tak Ti rada pomůžu,ale napiš mi více informací.
Můj email:d.deni.sa@seznam.cz
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Vedení školy o tom ví, ale bohužel se s tím zatím nic neděje, já už stejně mám nálepku záškoláka protože tam často nebývám právě z toho důvodu že je pro mě pobyt v téhle škole utrpením. Lidi mě hážou do jednoho pytle s hlupáky. A to jsem do druhého ročníku míval 4 nejlepší prospěch ve třídě. Klukům co jsou daleko hloupější než já jsem pro smích a jen sleduju jak dostávají maturitní vysvědčení. Jen sedím doma přibírám na váze, díky krizi jsem přišel i o brigády takže jsem zadlužený, přátelství s mým nejlepším kamarádem se taky nějak pokazilo. Nikdy by mě nenapadlo že takhle skončím.
Muž, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Honza (neregistrovaný uživatel)
Honza
Vincente odkud jsi?
Z jakého města?

Jestli z prahy tak bychom mohli zajít ven na pokec, mám také v životě problémy tak můžeme někde pokecat ne nutně jen o nich.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
Denisa (neregistrovaný uživatel)
Denisa
Povrchní okolí plné zášti a závisti,to je dlouhé téma,bohůžel:(..Úsměvem je zabiješ,jelikož ho nečekají a taky tím pomůžeš sobě..hlavně mi slib že se takhle nevzdáš prosím:)..Hlavu vzhůru,musíš si věřit! Sebevědomý člověk je základní krok k úspěchu..vzpomeň si na druhák,jak Ti to šlo a zvládneš to znova Vincente!Poznals falešné přátelství a tvá situace je skličujicí,ale věř mi že na tohle budeš vzpomínat a posílí Tě to do budoucna.
Důležitá informace!Ty jsi ještě neskončil,takže nedávej hlavu katovi dobrovolně..Jestli jsi z Prahy,můžu Ti sehnat brigádu,tak mi pošli kontaktní číslo(na email) a nějak to vymyslíme,neboj..Ráda Ti pomůžu zatím ahoj a nestyď se a ozvy se i kdyby jsi z Prahy nebyl..pokud Ti nevadí opustit hnízdo domova:)zatím ahoj
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
august brumbál (neregistrovaný uživatel)
august brumbál
vincente tak se na to vyser a jak to budeš vědět že jdeš jinam tak za ním zajdi a jednu mu flakni možná že se vzpamatuje ale někdo to musí udělat
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci