Strach ze školy

Slečna (neregistrovaný uživatel)
Slečna
Mám neustálý strach z toho že se znemožním před spolužáky učitelem atd. Nevím jak se tohoto strachu mám zbavit?? Vím mám se slovně bránit ale nevím jak, rodiče o tomto strachu ví ale jen mi říkají že si to nemám brát vážně. Ale já si nemůžu pomoci nechci se chválit ale vysvědčení a známky mám samé jedničky a pár dvojek vyjímečně horší známky. Jsem proto nejlepší ze třídy a tento rok jsem hodně byla nemocná učitelé mi nevěřili že jsem byla nemocná a spolužáci také ne a z toho mám hrozný strach kolikrát nemůžu v noci spát a z toho se mi mírně známky zhoršili. Třídní učitelka na mě křičela že jsem se zhoršila a že kvůli hodně zameškaným hodinám mě MOŽNÁ nechá zopakovat ročník. Je toho na mě moc a bojím se do školy až skončí prázdniny bojím se že se to bude opakovat.. Máte pro mě nějakou radu??
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 26.08.2009 18:48
Zacni na sobe pracovat :-) pripravuj se do skoly, sportuj a uc se a spoluzaci te budou spise obdivovat :-)
Muž, Celkem 165 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Neboj se ničeho , já jsem taky jako ty nejlepší ze třídy a utahují si ze mě , ale nesmíš to tak brát.A s tou nemocí - jim může být docela jedno jestli jsi byla nebo nabyla skutečně nemocna.
S tou učitelkou je to složitější.V tvé situaci bych nevěděla asi co dělat , minimálně pořád chodit do školy a učit se , učit se učit se.Hlásit se k dobrovolnému zkoušení a tak dále. Prostě se saž dát učitelce na jevo že opakovat ročník nechceš.
Žena, Celkem 27 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
RoXy (neregistrovaný uživatel)
RoXy
Myslim,že tvoje učitelka je trochu afektovaná :D..jak to tam tak popisuješ,přijde mi,že jí je jedno,že máš nějaké problémy(samozřejmě..to ani netuší)a bere to,že jsi nejlepší ze třídy jako samozřejmost.Trochu mi přijde,že ti vyhrožovala,jak řekla,že tě MOŽNÁ nechá zopakovat ročník.Takže má rada s učitelkou je:neřeš to..dělej si prostě svoje(úkoly atd.)a to s těma ze třídy..děti prostě takoví jsou.Všichni i v mé třídě.Spíše bych řekla,že ti závidí to,že jsi nej.ze třídy a oplácí ti to tímhle..takoví lidi jsou všude..tak hodně štěstí :)