nikdo mě nema rad

monika zitricka (neregistrovaný uživatel)
monika zitricka
mam 11 let a nikdo ve třídě mě nema rad. každý ma otcudzuje a všeci na mna kašlu.
jsem tlustá ošklivé mam odstávající uši každý se mi vysmívá že mam tlustý a neoholené nohy.ževraj jsem namysleny kráva a ještě k tomu i ošklivé. mam se strašně.
každý se snaží ztrapnit ma.Mam rada jednoho chlapce z vyššího ročníku i pred nim ma strapnili nema ma rad a vysmívá se každý si zo mna robi srandu.ževraj jsem male tučně decko a to si myslí jen pro to že ked mi učitelka řekla že mam na vysvečeni solů 3 začala jsem plakat.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 30.06.2010 12:20
Ahoj Mončo,
vůbec Tvé spolužáky neposlouchej...jsou jen hloupí a nemají asi nic jiného na práci.Oni sami jsou asi nezajímaví,proto narážejí na tebe,protože vědí,že jsi mnohem lepší než oni.A jesli máš pár kilo navíc,tak co?.Je ti teprve 11 a z toho vyrosteš.
Žena, 20 let. Celkem 23 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
BlackRox (neregistrovaný uživatel)
BlackRox
Jedno vim jistě!!!TVOJE TŘÍDA JE K HOVNU!!!...víš..nic si z toho nedělej..na světě je takových lidí hooodně XD takže to neřeš...buď v v pohodě a užívej i dokud můžeš ne ?
Eva (neregistrovaný uživatel)
Eva
Ohol si nohy, zajdi si ke kadeřnici, obleč něco pěkného, budeš se sama cítit lépe. Choď do nějakého kroužku, kurz, dělej, co tě baví, važ si sama sebe, važ si toho, že žiješ, že jsi zdravá. Problémy jako ty má spousta lidí.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
princezna.Michaela (neregistrovaný uživatel)
princezna.Michaela
Ahoj MOničko?
Rozhodně se nenech ovlivňovat od ostatnívh. Sama si řekni co ti na sobě vadí a kde vidíš chybu. Bylo by dobré kbyby jsi se svěřila někomu komu věříš mamce tátovi nebo učitelce. Pokud na sobě vidíš nějaké nedostatky začni na sobě pracovat. Zeptej se spolužáků, co jim na tobě vadí. Chovej se k nim mile a poháhej, třeba jen s učením. Nenechej se ponižovat. Popřemýšlej jestli by nebylo dobré změnit školu.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (1)