Nevím si rady!

RichardIV (neregistrovaný uživatel)
RichardIV
Ahoj.

Ještě před Silvestram jsem ve škole prodával petardy a pak to jeden kluk řekl a přišla učitelka a volala rodičům.
Pak jsem pátral kdo to řekl,až jsem našel vyníka tak jsem šel k němu večer k paneláku kde bydlí a zazvonil jsem na zvonek.
Do předu jsem měl na mobilu namluvené tohle: "Dobrý den,je Danek doma?Ať jde ven a přinese ty peníze že tady máme tu zásilku."

Ve škole jsem mu řekl že jsem si z něho dělal srandu,on to ale tak nebral a řekl učitelce že ho nějak vydírám nebo tak nějak.

Ale tak jsem to vůbec nemyslel.
Po několikati měsících se to téma znovu otevřelo,spolužáci mají z toho problém kvůli mě - ti z druhé třídy kde byl ten vyník tak říkali na spolužáky že mi stím prodejem petard pomáhali a není to pravda.

Můžete mi nějak poradit jak se z zoho mám vyvléc.Nebo co mám říci... ?
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 25.03.2010 14:34
Jediná rada - buď chlap a měj svou čest a nelži. Nejlépe přímo řekni holkám od vedle jak to bylo a že jsi to tak nemyslel, pokud to uděláš šetrně a s ohledem, budou z toho spíše nadšeni (už takhle mají o tobě určitou představu, musíš ji změnit)
Muž, Celkem 165 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)