nemaju na radi pretoze som ina

v skole na nikto z chalanou nemaju radi,paci sa mi jeden chalan z triedy ale bojim sa mu to povedat.som tlsta a mam pupinky na tvary.ale obliekam s apodla mody a pekne,ale aj tak ma beru ako skaredu,aj som sa pokusala sa nejako skraslit,malovala som sa a tak,ale spoluziaci mi povedali ze som este skaredsia,uz fakt neviem co mam s tym robit!aj som to hovorila triednej ucitelke.a kedze sa volam romana sutekova,tak mi este k tomu hovoria suta,uz neviem co mam s tym robit!
Žena, 12 let. Celkem 3 příspěvky na Poraď.cz. 12.03.2011 16:41
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Ahoj Romano, s něčím podobným jsem mívala na záklaní škole taky problémy a vím, jak to dokáže mladé dívce ublížit. Pokud tě vyloženě nešikanují, asi si nepomůžeš tím, že to řekneš učitelům. Zkus si spolužáků nevšímat a pracuj na sobě. Jednou je to bude všechny pěkně mrzet, až si uvědomí, že ubližovali někomu tak vyjímečnému. S tím, jací jsou ostatní nic neuděláš, můžeš si z toho ale vzít ponaučení pro sebe - jsi lepší než oni, tak se podle toho chovej a věř si.

Držím Ti palce!